-
-
-
 
CWIZ Autodialer

Çağrı merkezinizin verimliliği için tasarlanan CWIZ Autodialer uygulaması akıllıca senaryolarla hedef kitlenize en kısa sürede ulaşmanızı sağlar.

Nasıl Sahip Olurum ?
Nasıl Sahip Olurum ?

CWIZ Autodialer Outboud Call Center uygulamasını lisansları, kullanıcı sayısına uygun donanımları ve bağlantı şekline uygun kartları ile bir bütün olarak satın alabilirsiniz. Bunun yanısıra CWIZ Autodialer Outboud Call Center uygulamasını kullanmak için bir yatırım maliyetine katlanmak zorunda değilsiniz. Yerinde kiralama ve Hosted alternatifleri ile de CWIZ Call Center’ın tüm avantajlarından yararlanabilirsiniz.

 

CWIZ AUTODIALER OUTBOUND CALL CENTER YERİNDE KİRALAMA MODELİ

Outbound operasyonlar çalıştıkça getirisi olan operasyonlar olduğu için başlangıç yatırımı ilerleme hızınızı negatif etkileyebilir. CWIZ Yerinde kiralama modelinde ürün ve lisansları satınalmaksızın tüm donanım ve lisanslar yine ofisinizde konumlandırılır. Sadece bir kurulum ücreti ile çağrı merkezi operasyonunuz devreye alınır ve eğitimleri sağlanır.

Lisans sayınız doğrultusunda aylık bir bedelle tüm yapıdan kendi ofisinizde yararlanmış olursunuz.

Yerinde kiralama modelinde tüm uzaktan / yerinde destek ve güncelleme hizmetleri de ücretsiz olarak sağlanmaktadır.

CWIZ AUTODIALER OUTBOUND CALL CENTER HOSTED SERVİS MODELİ

CWIZ Hosted Outbound Call Center Servisi ile ofisinizde fiziksel bir santral ve call center uygulaması olmadan da tüm CWZI Call Center özelliklerini kullanabilirsiniz.

Bu servis ile birlikte eğer ihtiyaç duyuluyorsa hizmet merkezine erişimi sağlayacak dedike data bağlantısı ve hizmetten yararlanmayı sağlayacak ekipmanlar da sağlanmaktadır.

Dış aramalar için anlaşmalı olduğunuz IP operatöründen hizmet almaya devam edebileceğiniz gibi dilerseniz servis paketi kapsamında uygun görüşme maliyetlerinden oluşan dakika paketlerinden de yararlanabilirsiniz.

 
NEDEN CWIZ?

NEDEN CWIZ?

Yüksek Performans / Optimum Maliyet
Ölçeklenebilir Çözümler
Satış Sonrası Destek

Devamı >

Webden Ara

MÜŞTERİ DENEYİMLERİ

MÜŞTERİ DENEYİMLERİ

Ne bir telekom hattı ne bir santral... Hiçbirine yatırım yapılmadı.

Devamı >